Úvod » Najnovšie

Naše dievčatá na futbalovom COERVER kempe v Belej

publikované 15.07.2017

V období 9-14.7.2017 sa v Belej konal COERVER futbalový pobytový kemp. Tohto kempu sa celkovo zúčastnilo 62 talentov zo Slovenska a Čiech a naša akadémia tu mala silné zastúpenie. Reprezentovalo nás 8 dievčat, ktoré prepisovali históriu COERVER na Slovensku tým, že boli prvými dievčatami na tomto kempe vôbec. Deti boli rozdelené do skupín podľa veku a naše dievčatá tvorili samostatnú skupinu. Celý pobyt boli pod odborným dohľadom dvoch špičkových českých mládežníckych trénerov Vladimíra Výrobíka a Tomáša Červenku, ktorí sú obaja držitelmi medzinárodnej licencie UEFA A a COERVER tréner. Počas šiestich dní naše dievčatá absolvovali až 4 tréningy denne. Za toto množstvo odvedenej práce si naše dievčatá zaslúžia obrovské uznanie, všetky si museli siahnuť až na dno svojich síl, mnohé z nich po prvý krát čelili odlúčeniu od rodičov na obdobie celého týždňa ale vďaka výbornému kolektívu zvládli celý tréningový kemp so cťou. Českými trénermi bola veľmi vysoko cenená súdržnosť našich dievčat, ich zmysel pre fair-play, vôla a túžba po zlepšení svojich futbalových zručností, slušné správanie, futbalová vyspelosť a celkový prístup ku kempu ako takému. 

Dievčatá, ako aj všetci účastníci na konci kempu dostali individuálne hodnotenie - vysvedčenie, kde boli hodnotené v 10 rôznych oblastiach. Všetky naše dievčatá prekročili priemer kempu, čo si naozaj zaslúži obrovské uznanie. Za najlepšiu hráčku v našej skupine bola vyhodnotená Simona Bieliková, ktorá svojimi výsledkami porazila aj väčšinu chlapcov v rovnakej vekovej kategórie s celkovým ziskom 80 bodov zo 100 možných. Všetky naše dievčatá prekročili hranicu 70 bodov. Kempu sa za FA UNITED N-KL-G zúčastnili Simona a Diana Bielikové, Nela a Lea Galadíkové, Simona a Henrieta Chovanové, Michaela Aneštíková a Táňa Ďuríčková, ktorá si z kempu odniesla aj individuálne ocenenie vo forme dresu FC CHELSEA. 

Obrovské poďakovanie patrí sponzorom, ktorí sa čiastočne spolupodielali na finančnom krytí nákladov za tento kemp, konkrétne ide o pána Obšivana (penzión Anton, UNISTAV Teplička), obce Nededza, Kotrčiná Lúčka a Gbeľany. 

Na záver chcem zablahoželať našim statočným dievčatám k fantastickému výkonu a verím, že futbalu zostanú verné ešte veľmi dlho.

Šéftréner mládeže FA UNITED N-KL-G

Peter Galadík

 

facebook.com       vybrali.sme.sk vybrali.sme

Obrázky k článku

Komentáre

Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok

Aktualita

Členský poplatok
Vážení rodičia. Na základe uznesenia správnej rady výška členského poplatku pre rok 2020 predstavuje sumu 120 Eur/ročne, resp 10 ...

Kalendár akcií

« 05 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
     1 23
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 1617
18 19 20 21 22 2324
25 26 27 28 29 3031
Najbližšia akcia

Anketa

Naša akadémia sa úchádza o vašu podporu vo forme darovania 2% z vašich daní. Podporíte nás?

  Určite áno
12 (54,5%)

  Skôr áno
0 (0,0%)

  Ešte neviem
1 (4,5%)

  Skôr nie
0 (0,0%)

  Určite nie
9 (40,9%)Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie